klaviatūra - fujitsu lifebook a514

įkurta 2005 metais
Laptop Kompiuteris kontaktas Informacija

fujitsu lifebook a514

  RSS for computer part Katalogas » Laptop » klaviatūra » Mano duomenys  |  Prekių krepšelis  |  Vykdyti užsakymą   

[96.24€] - [332 LTL]

Prekės sandėlyje. 6 mėnesių garantija
fujitsu lifebook a514 Aprašymas :

fujitsu lifebook a514

QWERTY US

#1 cla-a514

Kategorija : klaviatūra

Simptomai klaidingas klaviatūra FUJITSU LIFEBOOK A514.

Jūsų klaviatūra gali būti su defektais, jei kai kurie klavišai neveikia apskritai, kai ji yra dėl išsiliejusiam skysciui, šie mygtukai yra gana arti (azams pavyzdys). Be to, kai skysčio srautai, jis paprastai yra tik dalis FUJITSU LIFEBOOK A514 klaviatūra neveikia anymore.

Būkite atsargūs, jei visi klaviatūros nebeveiks, tai gali būti tik sujungimo išniro arba kai FUJITSU LIFEBOOK A514 plokštė turi problemų.

Jei raktus klijuoti ar paskęsti blogis, prieš ieškant, o pirkti klavišą, kad ištrintumėte mechanizmą ir suprasti, kas yra negerai (tai padaryti švelniai).

Klaviatūros pasirinkimas.

Klaviatūra FUJITSU LIFEBOOK A514 yra nuorodos į atgal, tai yra protinga patikrinti, kad šios nuorodos yra panašūs jūsų nors kompiuterinis modelis FUJITSU gali turėti keletą skirtingų markių suderinamą klaviatūra. Taip pat patikrinkite, spalvą ir kalba, kaip nuorodas, pats tai nereiškia, kad savo kalbą.

Pakeisti klaviatūrą

Daugeliu atvejų, vienas ar du varžtus, laikančius, kad klaviatūra FUJITSU LIFEBOOK A514 kompiuterio FUJITSU atgal, visi buvo nukirpti virš šalia juostelės klaviatūra (plastiko lukštais) ar yra maitinimo mygtuką, jums tereikia mygtukai su plokščiu atsuktuvu, kad būtų galima gauti padaryti (tai padaryti švelniai) Kitu atveju Jūs turite pašalinti Band maitinimo mygtuką, nes vietoj sąvaržos, varžtai jums.

Tada jums tiesiog turi unclip su atsuktuvu klaviatūra jungtis. Įspėjimas, nenuimkite jungtį vertikaliai! Galite sugadinti jungtį plokštės ir sujungimo FUJITSU ne padaryti jį dar kartą.

Prieš surinkimas iš naujo FUJITSU LIFEBOOK A514 išbandyti savo kompiuterį su klaviatūra išėjo, būtų gaila matyti jokių pėdsakų konflikto.

Patarimai, kaip naudoti

Išvengti bet kokia kaina Pajėgumai skysčių šalia klaviatūros arba net valgyti per kompiuterio FUJITSU LIFEBOOK A514, taip pat protingas nusiplaukite rankas, kai jūs naudojate klaviatūrą yra labiausiai purvinas ir bakteriologiniai kompiuteris. Tas pats ligos atveju nelieskite, jei jūsų šeima grįžti naudoti arba dar geriausia mūvėti pirštines (ypač išsaugant mažus vaikus šiek tiek trapi).

Taip pat būtina, kad katės neturi kilti aukščiau kurti mechanizmus, plaukų. Galiausiai žinome, kad vaikai mėgsta pašalinti raktus, bet daryti su tokiu smurtu, kad jie pertrauka spaudimo mechanizmą iš savo nešiojamojo kompiuterio FUJITSU

 fujitsu lifebook a514


Naujas produktas.
Sąrašas suderinamų nuorodomis

a5i4 a5l4 as14 0werty owerty cia-a5i4 cia-a5l4 cia-a514 cla-a5i4 cla-a5l4 c1a-a5i4 c1a-a5l4 c1a-a514 cla-as14
  Paieška


 
6 mėnesių garantija


Pristatymas: 3 dienas
  Prekių krepšelis  
...yra tuščias