-

įkurta 2005 metais
Laptop Kompiuteris kontaktas Informacija

  RSS for computer part Katalogas » Pristatymas ir grąžinimas Mano duomenys  |  Prekių krepšelis  |  Vykdyti užsakymą   
Pristatymas ir grąžinimas Pristatymas ir grąžinimas


Pardavimo sąlygas (automatinis vertimas google)

Šios pardavimo sąlygos sudaromi tarp bendrovės Brakstar. kapitalas 1800 € būstinė yra 2 rue de Coulon - Gracay 18310 (Prancūzija), įregistruotas prekybos ir įmonių registre numeriu Bourges 485 013 809 RCS Bourges, ir bet kuriam asmeniui ar subjektui, norinčiampirkimo per į UAB BRAKSTAR svetainėje. Šios pardavimo sąlygos apibrėžti sutartinius santykius tarp pirkėjo ir Brakstar ir sąlygos taikomos visiems pirkinius per prekybos svetainėje Brakstar kad pirkėjas arba profesinės ar vartotojų.
Apie prekę ar paslaugą per šią svetainę įsigijimas reiškia pripažinimą šių terminų ir sąlygų pirkėjui.
Šios sąlygos turi viršenybę prieš bet kokias kitas ne specialiai patvirtintose Brakstar bendrųjų ar specialiųjų sąlygų
Brakstar pasilieka teisę keisti nuostatas ir sąlygas bet kuriuo metu. Šiuo atveju, sąlygos, bus tie, iš esmės dėl to, kai pirkėjas užsakymo datos.

Charakteristikos prekių ir paslaugų

Produktai ir teikiamos paslaugos yra tos, kurios išvardytos katalogą svetainės Brakstar paskelbtas
Šie produktai ir paslaugos yra siūlomos priklauso nuo užimtumo.
Brakstar yra kompiuteris perdirbimo įmonė, tai reiškia, kad visi produktai yra naudojami, nes jau naudojamas (išbandyta ir garantuojama 6 mėnesiai).
Kiekvienas produktas yra pateikiamas aprašymu, kuris pateiktas tiekėjo; kai kurie iš jų, paženklinti DF, pirkėjas gali turėti prieigą prie pardavėjo dokumentus.
Katalogas nuotraukos yra taip tiksliai, kaip įmanoma, tačiau negali užtikrinti puikią panašumą su produktu, ypač spalva.

Kainos

Išvardyti kataloge kainos yra kaina eurais, atsižvelgiant į PVM, taikomą nuo užsakymo dienos; bet normos pasikeitimas bus atsižvelgta į prekių ar paslaugų kainą.
Brakstar rezervai keisti kainas bet kuriuo metu, išskyrus tai, kad išvardyti dėl tam dieną kataloge kainos turi būti taikoma tik pirkėjui.
Kainos nurodytos su (arba neįtraukti) su užsakymų apdorojimo, transportavimo ir pristatymo išlaidas, jei jie vyks toliau išdėstytų geografinėse vietovėse.

Geografinė vietovė

Parduodu interneto produktus ir paslaugas, pateikiamas šioje svetainėje, yra pirkėjų, kurie gyvena Prancūzijoje.

Valdymas

Pirkėjas, kuris nori pirkti produktą ar paslaugą, turi:
- Užpildykite identifikavimo forma, kuri parodys prašoma visi duomenys arba suteikiant kliento numerį, jei toks yra;
- Užbaigti online užsakymo formą, suteikiantį visiems atitinkamų produktų ar paslaugų nuorodas;
- Patvirtinkite užsakymą išnagrinėjusi jį;
- Atlikti mokėjimą, kaip numatyta;
- Patvirtinkite užsakymą ir apmokėjimą.
Patvirtinimas, kad reiškia, jog sutinkama šių pardavimo sąlygų, pripažįstant, turintys puikią žinių ir atsisakymo savo sąlygas pirkti ar kitų sąlygų.
Registruojami ir patvirtinti tinkamas įrodymas sandorio Visi duomenys. Patvirtinimas verta pasirašymas ir priėmimas sandorius.
Pardavėjas atsiųsime patvirtinimą apie įrašymo tvarka.

Traukimas

Pirkėjai, neprofesionalūs žmonės, kurie atvėsimo laikotarpis septynias dienas po to, kai jų Norėdamas grąžinti prekę pardavėjui dėl keitimo ar grąžinimo be bausmės pristatymo, išskyrus sąnaudas grįžti.
Grąžinimas turi būti pateiktas prisiregistravęs prie Brakstar 2 rue de coulon 18310 Gracay Per ilgiausiai 7 dienas nuo užsakymo gavimo dienos.
Produktas turi būti grąžintas tokios pat būklės, siunčiama į valstybę. Sutarties, sudarytos su nuotraukomis, kurių buvo imtasi paleidimo metu sandėlyje būklės patikrinimas.

Mokėjimo sąlygos

Kaina mokama tvarka.
Mokėjimai bus atliekami kredito kortele; jie bus realizuotas per saugų PAYPAL ar Payzen (Lyra Networks), kad naudoti SSL (Secure Socket Layer), kad perduodama informacija yra šifruojama programine įranga ir jokia trečioji šalis gali jį perskaityti metu tranzito tinklo.
Pirkėjo sąskaita bus debetuojama, kai užsakymas yra priimtas ar paslaugų, o prekių ar teikiamų paslaugų ar siuntėsi suma.
Tuo pirkėjo prašymu, jis bus išsiųstas popieriaus sąskaitą faktūrą PVM.

Pristatymas

Pristatymai yra pagaminti nurodytu adresu tokia tvarka, gali būti rajone, tik dėl to susitaria.
Rizika tenka pirkėjui, kai prekės buvo išvežtos iš Brakstar patalpų sugadinimo atveju gabenimo metu, skundas privalo būti pareikštas vežėjui per tris dienas nuo pristatymo.
Pristatymo laikas yra skirtas tik aiškiau pateikti; jei jie viršija trisdešimt dienų nuo nutarties, sutartis gali būti nutraukta ir pirkėjas sumokėjo.
Jeigu pakuotė arba raidė būtų pažeistas, ir produktas, bus labai svarbu pateikti pretenziją ir pateikti mums laposte čekį už keitimo ar grąžinimo.

Garantija

Visi produktai tiekiami pardavėjo turėti numatytą Civilinio kodekso 1641 straipsnio teisinės garantijos.
Jeigu nesilaikoma produkto, jis gali būti grąžintas į pardavėjas, kuris bus keitimo ar grąžinimo.
Visos pretenzijos, prašymai keitimo ar grąžinimo turi būti pateiktas paštu adresu: SARL Brakstar 2 rue de coulon Gracay 18310 per trisdešimt dienų nuo pristatymo.
Dėl klaidos valdymo verslo klientas, tai vienas bus pasiūlyta į atsargų prekybą paskutinis arba tikslinga.
Visi parduodami Portatiles turi būti įdiegta profesinės elektronikos. Nr garantija taikoma tuo atveju, kai elektros problema pagrindinėje plokštėje atveju, jei klientas yra ne IT kompanija, galinti pateikti įrodymus (sąskaitą-faktūrą, sertifikatą), kad manipuliavimas buvo padaryta profesionaliai elektronika .

atsakomybė

Pardavėjas, prekiaujančios internete saisto tik pareigą procese; jo atsakomybė negali būti laikoma atsakinga už žalą, atsiradusią naudojant internetą, pavyzdžiui, duomenų praradimo, įsilaužimo, virusų, įsilaužimo paslaugų, ar kitų nenumatytų problemų.

Intelektinė nuosavybė

Visos svetainės Brakstar elementai ir likti išskirtinė intelektinė nuosavybė Brakstar
Niekas leidžiama kopijuoti, naudoti, atnaujinkite arba naudoti bet kuriuo tikslu, net ir iš dalies, šios svetainės elementus, jie yra programinė įranga, vaizdo ar garso.
Bet vieną nuorodą arba hipersaitas yra griežtai draudžiama be raštiško sutikimo Brakstar

Asmeniniai duomenys

Pagal įstatymą, susijusį su duomenų, failų ir laisvių sausio 6 d 1978 m informacija, kurioje pavadinimus pirkėjai gali būti taikomos automatiniam apdorojimui.
Brakstar Jokiu atveju perduoda surinkta informacija turi verslo partnerių.
Vartotojai turi teisę susipažinti ir ištaisyti duomenis apie juos, atsižvelgiant į 6 sausis 1978 teisės

Paraiškos - įrodymas

Brakstar archyvas pirkimo užsakymus ir sąskaitas faktūras patikimas ir patvarus, kaip kopijos, laikantis Civilinio kodekso 1348 straipsnio nuostatas.
Iš Brakstar registrai bus laikomas šalių kaip įrodymas ryšių, užsakymų, mokėjimų ir sandoriai tarp šalių.

Ginčų sprendimas

Šios online pardavimo sąlygos taikomi Prancūzijos teisės aktai.
Kilus ginčui, jurisdikcija suteikiama kompetentingų teismų Bourges, nepaisant daugetui ar garantija.

Tęsti
  Paieška


 
6 mėnesių garantija


Pristatymas: 3 dienas
  Prekių krepšelis  
...yra tuščias